Hotové binaurální programy

Vyberte si z již hotových binaurálních programů, podbarvených podkresovou hudbou, zvuky, jejíchž úkolem je zjemnit, chcete-li zlidštit poslech stimulační stopy, která se mnoha lidem jeví příliš technicky a neesteticky.

 

Stejné programy jako v psychowalkmanech

Binaurální programy využívají naprosto stejné techniky binaurálních rytmů jako programy v psychowalkmanech. Získáte tak téměř obdobný výsledek stimulace a to za zlomkovou cenu, navíc s podbarvením stimulační stopy podkresovou relaxační, klasickou hudbou či zvuky přírody.

Jediným funkčním rozdílem mezi programy našimi a těmi z psychowalkmanů je absence stopy ovládající LED diody v brýlích psychowalkmanů.

delici cara  

Zdravý spánek :

 

Uklidnění před spánkem

Program jehož úkolem je navození příjemného stavu uklidnění těsně před samotným spánkem. Jeho použitím se Váš mozek přeladí do vědomé hladiny Alfa viz. vědomé hladiny.

E-shop

delici cara  

Z bdělosti do spánku

Použitím tohoto programu se postupným a příjemným způsobem přeladíte z bdělého stavu přímo do hlubokého spánku vědomé hladiny Delta viz. vědomé hladiny.

E-shop

delici cara  

Z relaxace do spánku

Použitím tohoto programu dojde k postupnému a příjemnému přeladění ze stavu relaxace, vědomé hladiny Alfa, do hlubokého spánku vědomé hladiny Delta viz. vědomé hladiny.

E-shop

delici cara  

Z nabuzení do spánku

Program slouží k přeladění mozkové aktivity ze stavu vysokého nabuzení způsobenou především fyzickou aktivitou (sport, práce aj.) s následným přechodem do hlubokého spánku vědomé hladiny Delta viz. vědomé hladiny.

E-shop

delici cara  

Učení :

 

Podpora paměti

Program sloužící k povzbuzení paměti bezprostředně před učícím procesem. Použitím zefektivníte celý učící proces a žádané informace si zapamatujete rychleji.

E-shop

delici cara  

Podpora logiky

Použitím tohoto programu získáte pružnější mysl, povzbuzení logického myšlení těsně před samotným logickým výkonem či uvažováním.

E-shop

delici cara  

Učení jazyků

Program určený speciálně pro výuku jazyků, zejména slovíček. Jeho použitím zefektivníte ukládání informací do dlouhodobé paměti, čímž si trvale zafixujete slovíčka do paměti.

E-shop

delici cara  

Stres :

 

Okamžité uvolnění od stresu

Jak již vyplývá z názvu, program Vás přeladí do vědomé hladiny Alfa a navodí pocit uvolnění a klidu. Je vhodný zejména jako uklidňující nástroj po dlouhém a náročném dni či výkonu.

E-shop

delici cara  

Příprava na stres

Úkolem tohoto programu je navodit vyrovnaného a uklidněného stavu vědomí před očekávanou stresovou zátěží (zubař, návštěva lékaře, zkoušky ve škole, pohovory apod.).

E-shop

delici cara  

Energie :

 

Vrcholné výkony

Hlavním cílem tohoto programu je energetické povzbuzení v situacích, kdy potřebujete podat vrcholný psychický či fyzický výkon. Program Vám zajistí a dodá dostatek potřebné energie k dokonalé sebe prezentaci, nejen na poli vzdělávání, obchodu, sportu, ale i v osobním životě.

E-shop

 
delici cara  

© www.zdravamysl.cz - - 2011